Kamacıoğlu DAÜ Öğrenci Yurdu Logosu

Daü kompleksi içerisinde bulunan ilk ve tek özel ögrenci yurdu şeklinde

İletişim Bilgileri

  • Adres: Kamacıoğlu Öğrenci Kompleksi, Doğu Akdeniz Üniversitesi, Yurtlar Bölgesi, Gazimağusa, KKTC.
  • Telefon:+90 (392) 6309000
  • E-Posta:info@kamaciogluyurt.com

Sosyal Medya

Fiyatlar

Kamacıoğlu Öğrenci Yurdu Fiyatları

Her akademik yıl ve dönem için yeni fiyat listeleri hazırlanmaktadır. Kayıtlı öğrenciler indirimlerden faydalanabilmektedir. Ayrıca yeni akademik yıl öncesinde Nisan ve Mayıs aylarında çok cazip fiyatlar ve ödeme seçenekleriyle de kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Kaydınızın yapılabilmesi için oda tipine uygun kapora (rezervasyon ücreti) ve depozitonun banka hesap numaralarına veya yurt ofisine yatırılması gerekmektedir. Kalan bakiye ise yurda giriş yapmadan önce kapatılmalıdır.

Banka Adı
Şube
Hesap No
Iban No
Hesap İsmi
Swift Code
Currency
T. İş Bankası
6818
6807-0092763
TR860006400000168070092763
Kamtek Ltd.

TL
T. İş Bankası
6818
6807-0077899
TR870006400000268070077899
Kamtek Ltd.
ısbktrısxxx
USD

NOT: Ç/T şeklinde işaretlenmiş olan sütun öğrencinin odada tek (T) veya oda arkadaşı (Ç) ile birlikte kalması durumunda ödenecek miktarı göstermektedir.

NOT: Banka hesap numarası vasıtasıyla Türk Lirası cinsinden para yatıracak olan kişilerin, günlük kur bilgileri için yurt ofisini aramaları gerekmektedir.

NOT: Öğrenciler, Yurt ve depozito ücretlerini, fiyatlar bölümünde bulunan banka hesap numaralarına veya elden yurt muhasebesine yatırımlarını yapabilirler. Öğrenci tarafından yapılacak ödemelerin sistemde görünmemesinden Yurt Müdürlüğü sorumlu tutulamaz. Bu nedenle oluşabilecek olumsuzlukların önüne geçebilmek amacı ile öğrencilerin, belirli aralıklarla yapmış oldukları ödemelerin hesaplarına işlendiğinden emin olmaları; ve ödemeyi yaptıkları tarihten itibaren en geç 5 gün içerisinde ödemelerini kontrol etmeleri gerekmektedir, aksi durumda ise ödeme dekontları ile şahsen veya e-mail ile Yurt Müdürlüğü'ne başvurmaları gerekmektedir.

Tüm bakiye kapatılmadan odaya giriş yapılamayacaktır.

Gerekli ödemelerini zamanında yapmayan öğrenciler, normal tarifeye ek olarak aylık %10 oranında zarar-ziyan faizi ödeyecektir.
Taksitlendirme yapılabilecek Kredi Kartları: İş Bankası.

Giriş yaparken; bankadan ödeme yapan öğrenciler banka dekontunun kopyasını, kimlik kartı veya pasaport kopyası, öğrenci belgesi ve vesikalık fotoğraf yönetime vermeleri geekmektedir.